Digitus DN-82160 netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm Single-mode Zwart

Digitus DN-82160 netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm Single-mode Zwart

Digitus DN-82160 netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm Single-mode Zwart

Merk
Digitus
Productcode
DN-82160
EAN
4016032390039
99,79
 1-2 dagen levertijd
Leverbaar: 34 stuk(s)
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 3 voor 97,79 en bespaar 2%
  • Koop 6 voor 96,80 en bespaar 3%
  • Koop 9 voor 95,80 en bespaar 4%
  • Dit product wordt Gratis verzonden
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.3
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk
De mediaconverters van DIGITUS® zijn een optimale oplossing voor de migratie van glasvezelsignalen. Vanaf nu kunt u de glasvezeltechniek gebruiken en een aantal kilometers overbruggen zonder uw complete netwerkbekabeling te vervangen. Met ons uitgebreid assortiment van producten kunt u op uw individuele behoeften inspelen. De intuïtieve bediening garandeert een snelle en eenvoudige installatie. De jarenlange ervaring en het uitgebreide aanbod zorgt dat DIGITUS® een betrouwbare partner is voor uw netwerktechniek.
DIGITUS Gigabit PoE media-omvormer, RJ45/SC, SM, PSE Artikelnummer: DN-82160 EAN: 4016032390039 Gigabit Ethernet PoE+ Media Converter, Singlemode 802.3at, 30W, SC connector, up to 20km De perfecte converteroplossing voor optische gegevensoverdracht PoE stroomvoorziening, PSE Verzend gegevens met hoge kwaliteit en biedt daarnaast het hoogste niveau van faalbeveiliging Er wordt een snelle overdracht in het gigabitbereik gegarandeerd Bereik tot 20km PoE stroomvoorziening, PSE Compatibel met de normen IEEE802.3af en IEEE802.3at PoE-stroomvoorziening via pen 4/5 (V-) en pen 7/8 (V+) Maximaal totaal uitgangsvermogen van 30 watt Compatibel met de normen IEEE802.3, IEEE802.3u en IEEE802.3z Automatische kabelherkenning - Automatische MDI-/MDI-X-functie Automatische herkenning van full- en half-duplex Converteert koper-netwerksignalen naar glasvezel-signalen 10/100/1000Base-TX naar 1000Base-LX Poorten: 1 x RJ45, 1 x SC Duplex Bereik tot 20km Golflengte: 1310 nm Singlemodus dubbele vezel Diagnose leds voor het bewaken van de status en activiteiten Stroomvoorziening: 48 ~ 52 V DC Bedrijfstemperatuur: -20°C - 65°C Opslagtemperatuur: -40°C - 85°C Afmetingen (mm): 95 (l) x 71 (b) x 26 (h) MTBF: 500.000 uur Connector 1: RJ45 Connector 2: SC Modus: Enkele modus Distance Unit: 20 Industrieel gebruik: no Broadcasting Mode: Unidirectioneel PoE injector: yes Ethernetsnelheid: GigabitPackage content Gigabit PoE media-omvormer, RJ45/SC, SM, PSE Snelstarthandleiding Voeding
Specificaties
MerkDigitus
Productcode / MPNDN-82160
EAN4016032390039
InternNee
LED-indicatorenActiviteit, Link, Stroom, Status
KleurZwart
Overdrachtssnelheid1000 Mbit/s
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden10,100,1000 Mbit/s
Maximale overdrachtssnelheid1000 Mbit/s
Converter input interface100Base-TX, 1000Base-TX
NetwerkstandaardIEEE 802.3, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z
Ethernet interface typeGigabit Ethernet
Auto MDI/MDI-XJa
Duplex systeemVolledig, Half
Converter output interface1000Base-LX
Koperen ethernetbekabelingstechnologie100BASE-TX, 1000BASE-TX
Fiber ethernet cabling technologie1000BASE‑LX
Aantal Ethernet LAN (RJ-45) poorten1
Fibre channel-poorten1
Vezel-optische connectorSC
ConnectiviteitstechnologieBedraad
Aansluiting voor netstroomadapterJa
Hoeveelheid Power over Ethernet (PoE) ports1
Maximaal bereik20000 m
Golflengte1310 nm
Draad modus structuurSingle-mode
Mean time between failures (MTBF)500000 uur
Power over Ethernet (PoE)Ja
Spanning48 - 52 V
Totaal Power over Ethernet (PoE)-budget30 W
Breedte71 mm
Diepte95 mm
Hoogte26 mm
Bedrijfstemperatuur (T-T)-20 - 65 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 85 °C
Breedte verpakking130 mm
Diepte verpakking240 mm
Verpakkingsvolume1872 cm³
Gewicht verpakking800 g
Hoogte verpakking60 mm
Inclusief AC-adapterJa
Snelle installatiehandleidingJa