SFP-module 1000Base-LX SM 1310 nm

SFP-module 1000Base-LX SM 1310 nm

SFP-module 1000Base-LX SM 1310 nm

Merk
Delock
Productcode
86187
EAN
4043619861873
20,99
 Direct leverbaar
Voorraad: 156 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 2 voor 20,57 en bespaar 2%
  • Koop 4 voor 20,36 en bespaar 3%
  • Koop 8 voor 20,15 en bespaar 4%
  • Voor 22:00 uur besteld, morgen in huis *
  • Gratis verzending v.a. €50
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.3
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk
Deze Delock SFP-module is ideaal voor het uitbreiden van een Gigabit-switch met een gratis SFP-slot via een optische vezelinterface.

Specificaties:
- Connectoren: 1 x SFP mannetje, 1 x LC Duplex Female
- Data-overdrachtssnelheid: Gigabit Ethernet tot 1 Gbps voor single-mode glasvezel, 9/125 µm, 1310 nm golflengte, tot 20 km bereik
- Werktemperatuur: 0 °C ~ 70 °C

Systeemvereisten:
- Apparaat met een gratis SFP-poort

Inhoud van de verpakking:
- SFP-module

Verpakking:
- Witte doos

Met deze Delock SFP-module kunt u eenvoudig uw netwerk uitbreiden en profiteren van snelle en betrouwbare dataoverdracht. Maak gebruik van de voordelen van optische vezeltechnologie en verbeter de prestaties van uw netwerk. Bestel vandaag nog en breid uw netwerkcapaciteit uit!
DeLOCK SFP 1000Base-LX SM 1310nm, Vezel-optiek, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 9/125 µm, LX
Specificaties
MerkDelock
Productcode / MPN86187
EAN4043619861873
SFP transceiver typeVezel-optiek
Soort aansluitingSFP
Vezel-optische connectorLC
Fibre channel-poorten2
Maximale overdrachtssnelheid1000 Mbit/s
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteundJa
Maximaal bereik20000 meter
Golflengte1310 nm
NetwerkstandaardIEEE 802.3z
SFP-zendernormLX
Vezelkabel diameters ondersteund9/125 µm
Bekabelingstechnologie1000Base-LX
Bedrijfstemperatuur (T-T)0 - 70 °C