Netwerk transceiver modules

Netwerktransceiver-modules zijn kleine elektronische apparaten die worden gebruikt in computernetwerken om gegevens te verzenden en ontvangen. Ze dienen als de interface tussen netwerkapparaten, zoals switches, routers of servers, en de bekabeling van het netwerk. Deze modules zetten elektrische signalen om in optische signalen voor glasvezelnetwerken of vice versa voor koperen netwerken. Ze spelen een cruciale rol in de connectiviteit en de overdracht van gegevens in moderne netwerken en komen voor in verschillende formaten, waaronder SFP, SFP+, QSFP, en meer, om aan verschillende snelheidseisen en netwerkarchitecturen te voldoen. Deze modules zijn essentieel voor de prestaties en betrouwbaarheid van datacommunicatienetwerken.
Lees meer
Filter
Van laag naar hoog sorteren

151 producten gevonden

Pagina
  1. 86186 Delock

    SFP-module 1000Base-SX MM 850 nm

    Direct leverbaar
    Leverbaar: 187 stuks
    19,19
  2. 86188 Delock

    SFP-module 1000Base-SX MM 850 nm DDM

    Direct leverbaar
    Leverbaar: 45 stuks
    25,01
  3. 86460 Delock

    SFP+ Module 10GBase-T RJ45

    Kleur Metallic
    Direct leverbaar
    Leverbaar: 105 stuks
    118,88
    • Voor 22:00 uur besteld, morgen in huis
    • 30 dagen niet-goed-geld-terug
    • Lid Thuiswinkel.org
  4. 86189 Delock

    SFP-module 1000Base-LX SM 1310 nm DDM

    Direct leverbaar
    Leverbaar: 170 stuks
    25,01
  5. 86199 Delock

    SFP+ Module 10GBase-SR MM 850 nm

    Direct leverbaar
    Leverbaar: 66 stuks
    30,52
  6. DN-81003-01 Digitus

    Digitus mini GBIC(SFP) Module, 20km,DD netwerk transceiver module 10000 Mbit/s 1550 nm

    Kleur Metallic
    Direct leverbaar
    Leverbaar: 73 stuks
    22,72
  7. DN-81005-01 Digitus

    Digitus DN-81005-01 netwerk transceiver module Koper 1250 Mbit/s SFP

    Direct leverbaar
    Leverbaar: 20 stuks
    38,22
  8. DN-81004 Digitus

    Digitus DN-81004 netwerk transceiver module 1250 Mbit/s mini-GBIC 1310 nm

    Direct leverbaar
    Leverbaar: 34 stuks
    27,97
  9. 86187 Delock

    SFP-module 1000Base-LX SM 1310 nm

    Direct leverbaar
    Leverbaar: 171 stuks
    19,19
    • Voor 22:00 uur besteld, morgen in huis
    • 30 dagen niet-goed-geld-terug
    • Lid Thuiswinkel.org
  10. 86206 Delock

    SFP-module 1000Base-T RJ45

    Direct leverbaar
    Leverbaar: 131 stuks
    54,61
  11. DN-81204 Digitus

    Digitus DN-81204 netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+

    Kleur Metallic
    Direct leverbaar
    Leverbaar: 17 stuks
    82,39
  12. DN-81250 Digitus

    Digitus DN-81250 netwerk transceiver module Vezel-optiek 25000 Mbit/s mini-GBIC 850 nm

    Direct leverbaar
    Leverbaar: 63 stuks
    38,89
  13. TR0003 ACT

    ACT TR0003 netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

    1-2 dagen levertijd
    Leverbaar: 22 stuks
    41,81
  14. TR0013 ACT

    ACT TR0013 netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

    1-2 dagen levertijd
    Leverbaar: 24 stuks
    41,81
  15. TR0014 ACT

    ACT TR0014 netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm

    1-2 dagen levertijd
    Leverbaar: 27 stuks
    53,99
    • Voor 22:00 uur besteld, morgen in huis
    • 30 dagen niet-goed-geld-terug
    • Lid Thuiswinkel.org
  16. TR0033 ACT

    ACT TR0033 netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

    1-2 dagen levertijd
    Leverbaar: 2 stuks
    41,81
  17. TR0031 ACT

    ACT TR0031 netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 850 nm

    1-2 dagen levertijd
    Leverbaar: 7 stuks
    38,82
  18. TR0025 ACT

    ACT TR0025 netwerk transceiver module Koper 1000 Mbit/s SFP

    Kleur Metallic
    1-2 dagen levertijd
    Leverbaar: 3 stuks
    74,75
  19. TR0001 ACT

    ACT TR0001 netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 850 nm

    1-2 dagen levertijd
    Leverbaar: 11 stuks
    38,82
  20. TR0004 ACT

    ACT TR0004 netwerk transceiver module Vezel-optiek 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm

    1-2 dagen levertijd
    Leverbaar: 3 stuks
    53,99
  21. TR0011 ACT

    ACT TR0011 netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 850 nm

    1-2 dagen levertijd
    Leverbaar: 4 stuks
    38,82
Filter
Van laag naar hoog sorteren

151 producten gevonden

Pagina