EFB Elektronik EL024V2 netwerk media converter 1000 Mbit/s Multimode Zwart

EFB Elektronik EL024V2 netwerk media converter 1000 Mbit/s Multimode Zwart

EFB Elektronik EL024V2 netwerk media converter 1000 Mbit/s Multimode Zwart

Merk
EFB Elektronik
Productcode
EL024V2
EAN
4049759057916
75,79
 Direct leverbaar
Voorraad: 66 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 3 voor 74,27 en bespaar 2%
  • Koop 6 voor 73,52 en bespaar 3%
  • Koop 9 voor 72,76 en bespaar 4%
  • Voor 22:00 uur besteld, morgen in huis *
  • Dit product wordt Gratis verzonden
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.3
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk

EFB Elektronik EL024V2. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Converter input interface: 1000Base-T, Converter output interface: 1000Base-SX. Vezel-optische connector: SC, Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 550 m, Draad modus structuur: Multimode. Kleur van het product: Zwart

EFB Elektronik EL024V2, 1000 Mbit/s, 1000Base-T, 1000Base-SX, Gigabit Ethernet, 1000 Mbit/s, SC
Specificaties
MerkEFB Elektronik
Productcode / MPNEL024V2
EAN4049759057916
InternNee
KleurZwart
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden1000 Mbit/s
Maximale overdrachtssnelheid1000 Mbit/s
Converter input interface1000Base-T
Ethernet interface typeGigabit Ethernet
Auto MDI/MDI-XJa
Converter output interface1000Base-SX
Aantal Ethernet LAN (RJ-45) poorten1
Fibre channel-poorten2
Vezel-optische connectorSC
ConnectiviteitstechnologieBedraad
Aansluiting voor netstroomadapterJa
Maximaal bereik550 m
Draad modus structuurMultimode
Externe adapterJa