LC-SC 50/125µ Glasvezel kabel 1 meter OM4 Roze

LC-SC 50/125µ Glasvezel kabel 1 meter OM4 Roze

LC-SC 50/125µ Glasvezel kabel 1 meter OM4 Roze

Merk
EFB Elektronik
Productcode
O0323.1
EAN
4049759022631
11,99
 Direct leverbaar
Aantal leverbaar: 67 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 5 voor 11,63 en bespaar 3%
  • Koop 15 voor 11,39 en bespaar 5%
  • Koop 25 voor 11,15 en bespaar 7%
  • Voor 22:00 uur besteld, morgen in huis *
  • Gratis verzending v.a. €30
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.4
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk

EFB Elektronik LC-SC 50/125µ. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex

EFB Elektronik LC-SC 50/125µ, 1 m, OM4, LC, SC
Specificaties
MerkEFB Elektronik
Productcode / MPNO0323.1
EAN4049759022631
Lengte1 meter
Aansluiting 1LC
Aansluiting 2SC
KleurRoze
Full duplexJa
Aansluiting 1 typeMannelijk
Aansluiting 2 typeMannelijk
Type glasvezelOM4
Kern diameter50 µm
Bekleding diameter125 µm
Bedrijfstemperatuur (T-T)-20 - 70 °C
DuurzaamheidscertificatenRoHS