Glasvezel kabel 20 meter LC SC OM3 turquoise

Glasvezel kabel 20 meter LC SC OM3 turquoise

Glasvezel kabel 20 meter LC SC OM3 turquoise

Merk
EFB Elektronik
Productcode
O0314.20
EAN
4049759024482
28,39
 2-3 dagen levertijd
Leverbaar: 18 stuk(s)
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 5 voor 27,82 en bespaar 2%
  • Koop 15 voor 27,54 en bespaar 3%
  • Koop 25 voor 27,25 en bespaar 4%
  • Gratis verzending v.a. €50
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.3
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk

EFB Elektronik O0314.20. Snoerlengte: 20 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex

EFB Elektronik O0314.20, 20 m, OM3, LC, SC
Specificaties
MerkEFB Elektronik
Productcode / MPNO0314.20
EAN4049759024482
Lengte20 meter
Aansluiting 1LC
Aansluiting 2SC
KleurTurkoois
Full duplexJa
Eerste connector typeMannelijk
Tweede connector typeMannelijk
Type glasvezelOM3
Kern diameter50 µm
Bekleding diameter125 µm