Glasvezel kabel 1 meter SC OS2 Geel

Glasvezel kabel 1 meter SC OS2 Geel

Glasvezel kabel 1 meter SC OS2 Geel

Merk
EFB Elektronik
Productcode
O2561.1
EAN
4049759026516
12,19
 Direct leverbaar
Leverbaar: 356 stuk(s)
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 5 voor 11,95 en bespaar 2%
  • Koop 15 voor 11,82 en bespaar 3%
  • Koop 25 voor 11,70 en bespaar 4%
  • Voor 22:00 uur besteld, morgen in huis *
  • Gratis verzending v.a. €50
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.3
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk

EFB Elektronik O2561.1. Snoerlengte: 1 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex

EFB Elektronik O2561.1, 1 m, OS2, SC/APC, SC/APC
Specificaties
MerkEFB Elektronik
Productcode / MPNO2561.1
EAN4049759026516
Lengte1 meter
Aansluiting 1SC
Aansluiting 2SC
KleurGeel
Full duplexJa
Eerste connector typeMannelijk
Tweede connector typeMannelijk
Type glasvezelOS2
Kern diameter9 µm
Materiaal buitenmantelHalogeenvrij
Bekleding diameter125 µm
Type afwerking van schakelaarAPC