EFB Elektronik O2561.2 Glasvezel kabel 2 meter SC OS2 Geel

EFB Elektronik O2561.2 Glasvezel kabel 2 meter SC OS2 Geel

EFB Elektronik O2561.2 Glasvezel kabel 2 meter SC OS2 Geel

Merk
EFB Elektronik
Productcode
O2561.2
EAN
4049759026547
12,59
 2-3 dagen levertijd
Leverbaar: 270 stuk(s)
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 5 voor 12,34 en bespaar 2%
  • Koop 15 voor 12,21 en bespaar 3%
  • Koop 25 voor 12,09 en bespaar 4%
  • Gratis verzending v.a. €50
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.3
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk

EFB Elektronik O2561.2. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex

EFB Elektronik O2561.2, 2 m, OS2, SC/APC, SC/APC
Specificaties
MerkEFB Elektronik
Productcode / MPNO2561.2
EAN4049759026547
Lengte2 meter
Aansluiting 1SC
Aansluiting 2SC
KleurGeel
Full duplexJa
Eerste connector typeMannelijk
Tweede connector typeMannelijk
Type glasvezelOS2
Kern diameter9 µm
Materiaal buitenmantelHalogeenvrij
Bekleding diameter125 µm
Type afwerking van schakelaarAPC