EFB Elektronik O0314.15 Glasvezel kabel 15 meter LC SC OM3 turquoise

EFB Elektronik O0314.15 Glasvezel kabel 15 meter LC SC OM3 turquoise

EFB Elektronik O0314.15 Glasvezel kabel 15 meter LC SC OM3 turquoise

Merk
EFB Elektronik
Productcode
O0314.15
EAN
4049759024468
23,19
 2-3 dagen levertijd
Leverbaar: 41 stuk(s)
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 5 voor 22,73 en bespaar 2%
  • Koop 15 voor 22,49 en bespaar 3%
  • Koop 25 voor 22,26 en bespaar 4%
  • Gratis verzending v.a. €50
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.3
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk

EFB Elektronik O0314.15. Snoerlengte: 15 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex

EFB Elektronik O0314.15, 15 m, OM3, LC, SC
Specificaties
MerkEFB Elektronik
Productcode / MPNO0314.15
EAN4049759024468
Lengte15 meter
Aansluiting 1LC
Aansluiting 2SC
KleurTurkoois
Full duplexJa
Eerste connector typeMannelijk
Tweede connector typeMannelijk
Type glasvezelOM3
Kern diameter50 µm
Bekleding diameter125 µm