Digitus SC/SC, 3 meter Glasvezel kabel I-VH OM4 Meerkleurig

Digitus SC/SC, 3 meter Glasvezel kabel I-VH OM4 Meerkleurig

Digitus SC/SC, 3 meter Glasvezel kabel I-VH OM4 Meerkleurig

Merk
Digitus
Productcode
DK-2522-03-4
EAN
4016032308874
11,39
 1-2 dagen levertijd
Voorraad: 192 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 5 voor 11,16 en bespaar 2%
  • Koop 15 voor 11,05 en bespaar 3%
  • Koop 25 voor 10,93 en bespaar 4%
  • Gratis verzending v.a. €50
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.3
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk
FO patch cord, duplex, SC to SC,MM OM4 50/125 µ, 3 m
DIGITUS Glasvezel multimode patchkabel, OM4, SC / SC Artikelnummer: DK-2522-03-4 EAN: 4016032308874 FO patch cord, duplex, SC to SC MM OM4 50/125 æ, 3 m Zeer goede prestaties en uitstekende kwaliteit van de aansluitingen van uw netwerk. Duplexkabel Stekker met keramische ring Kabeldoorsnede 3mm Per stuk verpakt met testrapport Kleur: RAL 4003 Assortiment: Glasvezel patchkabels Beschermkous: tweekleurig Connector 1: SC Connector 2: SC Kabeldiameter: 3 mm Kabelmantel: LSOH Kabeltype: I-VH 2G50/125 µ Modus: Multimodus Verpakking: DIGITUS polybag Vezeldiameter: 50/125 µ Vezelklasse: OM4 Lengte: 3 m
Specificaties
MerkDigitus
Productcode / MPNDK-2522-03-4
EAN4016032308874
Lengte3 meter
Aansluiting 1SC
Aansluiting 2SC
KleurMeerkleurig
Full duplexJa
Eerste connector typeMannelijk
Tweede connector typeMannelijk
Soort kabelI-VH
Type glasvezelOM4
Kern diameter50 µm
Materiaal buitenmantelHalogeenvrij
Bekleding diameter125 µm
Draad modus structuurMultimode
Diameter van de kabel3 mm
Breedte verpakking170 mm
Diepte verpakking170 mm
Verpakkingsvolume289 cm³
Gewicht verpakking74,167 g
Type verpakkingPolybag