LWL Duplex Patchkabel LC-LC 3m 50/125 Glasvezel kabel OM3 Blauw

LWL Duplex Patchkabel LC-LC 3m 50/125 Glasvezel kabel OM3 Blauw

LWL Duplex Patchkabel LC-LC 3m 50/125 Glasvezel kabel OM3 Blauw

Merk
EFB Elektronik
Productcode
O0312.3
EAN
4049759024314
12,59
 Direct leverbaar
Voorraad: 1587 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 5 voor 12,34 en bespaar 2%
  • Koop 15 voor 12,21 en bespaar 3%
  • Koop 25 voor 12,09 en bespaar 4%
  • Voor 22:00 uur besteld, morgen in huis *
  • Gratis verzending v.a. €50
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.3
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk

EFB Elektronik LWL Duplex Patchkabel LC-LC 3m 50/125. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OM3, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 50 µm, Full duplex

EFB Elektronik LWL Duplex Patchkabel LC-LC 3m 50/125, 3 m, OM3, LC, LC
Specificaties
MerkEFB Elektronik
Productcode / MPNO0312.3
EAN4049759024314
Lengte3 meter
Aansluiting 1LC
Aansluiting 2LC
KleurBlauw
Full duplexJa
Eerste connector typeMannelijk
Tweede connector typeMannelijk
Type glasvezelOM3
Kern diameter50 µm
Bekleding diameter125 µm