EFB Elektronik O0360.2 Glasvezel kabel 2 meter LC SC OS2 Geel

EFB Elektronik O0360.2 Glasvezel kabel 2 meter LC SC OS2 Geel

EFB Elektronik O0360.2 Glasvezel kabel 2 meter LC SC OS2 Geel

Merk
EFB Elektronik
Productcode
O0360.2
EAN
4049759024901
11,89
 Direct leverbaar
Voorraad: 940 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 5 voor 11,65 en bespaar 2%
  • Koop 15 voor 11,53 en bespaar 3%
  • Koop 25 voor 11,41 en bespaar 4%
  • Voor 22:00 uur besteld, morgen in huis *
  • Gratis verzending v.a. €50
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.3
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk

EFB Elektronik O0360.2. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex

EFB Elektronik O0360.2, 2 m, OS2, LC, SC
Specificaties
MerkEFB Elektronik
Productcode / MPNO0360.2
EAN4049759024901
Lengte2 meter
Aansluiting 1LC
Aansluiting 2SC
KleurGeel
Full duplexJa
Eerste connector typeMannelijk
Tweede connector typeMannelijk
Type glasvezelOS2
Kern diameter9 µm
Bekleding diameter125 µm