ACT SC-SC 50/125um OM2 Duplex (RL3502) 2m Glasvezel kabel Oranje

ACT SC-SC 50/125um OM2 Duplex (RL3502) 2m Glasvezel kabel Oranje

ACT SC-SC 50/125um OM2 Duplex (RL3502) 2m Glasvezel kabel Oranje

Merk
ACT
Productcode
RL3502
EAN
8716065223828
17,99
Momenteel niet leverbaar
Voorraad: 0 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 5 voor 17,63 en bespaar 2%
  • Koop 15 voor 17,45 en bespaar 3%
  • Koop 25 voor 17,27 en bespaar 4%
  • Gratis verzending v.a. €50
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.3
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk

ACT SC-SC 50/125um OM2 Duplex (RL3502) 2m. Snoerlengte: 2 m, Aansluiting 1: SC, Aansluiting 2: SC

Garantie: 5 jaar

2m LSZHmultimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplexmet SC connectoren
Specificaties
MerkACT
Productcode / MPNRL3502
EAN8716065223828
Lengte2 meter
Aansluiting 1SC
Aansluiting 2SC
KleurOranje
Full duplexJa
Type glasvezelOM2
Kern-/omhulsel-diameter50/125 µm