ACT RL8810 Glasvezel kabel 10 meter Geel

ACT RL8810 Glasvezel kabel 10 meter Geel

ACT RL8810 Glasvezel kabel 10 meter Geel

Merk
ACT
Productcode
RL8810
EAN
8716065245950
26,39
 1-2 dagen levertijd
Voorraad: 32 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 5 voor 25,86 en bespaar 2%
  • Koop 15 voor 25,60 en bespaar 3%
  • Koop 25 voor 25,33 en bespaar 4%
  • Gratis verzending v.a. €50
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.3
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk

ACT RL8810. Snoerlengte: 10 m, Full duplex

Garantie: 5 jaar

10m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet SC/APC en LC/PC connectoren
Specificaties
MerkACT
Productcode / MPNRL8810
EAN8716065245950
Lengte10 meter
KleurGeel
Full duplexJa
Type glasvezelOS2
Kern-/omhulsel-diameter9/125 µm