ACT RL8610 Glasvezel kabel 10 meter LC SC Blauw

ACT RL8610 Glasvezel kabel 10 meter LC SC Blauw

ACT RL8610 Glasvezel kabel 10 meter LC SC Blauw

Merk
ACT
Productcode
RL8610
EAN
8716065229301
25,29
 1-2 dagen levertijd
Voorraad: 12 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 5 voor 24,78 en bespaar 2%
  • Koop 15 voor 24,53 en bespaar 3%
  • Koop 25 voor 24,28 en bespaar 4%
  • Gratis verzending v.a. €50
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.3
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk

ACT RL8610. Snoerlengte: 10 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Full duplex

Garantie: 5 jaar

10m LSZHmultimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplexmet LC en SC connectoren
Specificaties
MerkACT
Productcode / MPNRL8610
EAN8716065229301
Lengte10 meter
Aansluiting 1LC
Aansluiting 2SC
KleurBlauw
Full duplexJa
Type glasvezelOM3
Kern-/omhulsel-diameter50/125 µm