ACT RL7902 Glasvezel kabel 2 meter LC ST Geel

ACT RL7902 Glasvezel kabel 2 meter LC ST Geel

ACT RL7902 Glasvezel kabel 2 meter LC ST Geel

Merk
ACT
Productcode
RL7902
EAN
8716065224368
19,29
 1-2 dagen levertijd
Voorraad: 10 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 5 voor 18,90 en bespaar 2%
  • Koop 15 voor 18,71 en bespaar 3%
  • Koop 25 voor 18,52 en bespaar 4%
  • Gratis verzending v.a. €50
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.3
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk

ACT RL7902. Snoerlengte: 2 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: ST, Full duplex

Garantie: 5 jaar

2m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet LC en ST connectoren
Specificaties
MerkACT
Productcode / MPNRL7902
EAN8716065224368
Lengte2 meter
Aansluiting 1LC
Aansluiting 2ST
KleurGeel
Full duplexJa
Type glasvezelOS2
Kern-/omhulsel-diameter9/125 µm