ACT RL7783 Glasvezel kabel 3 meter MTP OS2 Geel

ACT RL7783 Glasvezel kabel 3 meter MTP OS2 Geel

ACT RL7783 Glasvezel kabel 3 meter MTP OS2 Geel

Merk
ACT
Productcode
RL7783
EAN
8716065029598
159,00
 1-2 dagen levertijd
Nog 2 beschikbaar
Voorraad: 2 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 5 voor 155,82 en bespaar 2%
  • Koop 15 voor 154,23 en bespaar 3%
  • Koop 25 voor 152,64 en bespaar 4%
  • Dit product wordt Gratis verzonden
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.3
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk

ACT RL7783. Snoerlengte: 3 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: MTP, Aansluiting 2: MTP, Kern diameter: 50 µm

USP

Ultra compact door gebruik van 12 vezels in 3mm kabel en één MTP connector per zijde, dus uitermate geschikt voor datacenters

ACT MTP/MPO kabels gebruiken MTP® US Conec Elite connectoren voor onder andere uiterst lage verliezen (low loss)

Ontworpen voor gebruik met QSFP+ 40G en QSFP28 100G transceivers

Garantie: 5 jaar

3 meter Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel polarity A met MTP female connectoren
Specificaties
MerkACT
Productcode / MPNRL7783
EAN8716065029598
Lengte3 meter
Aansluiting 1MTP
Aansluiting 2MTP
KleurGeel
Eerste connector typeMannelijk
Type glasvezelOS2
Kern diameter50 µm
Materiaal buitenmantelHalogeenvrij
Bekleding diameter125 µm
Draad modus structuurSingle-mode
Verlies van insertion0,35 dB
Reflectieverlies60 dB
Diameter van de kabel3 mm
Aantal per verpakking1 stuk(s)