ACT RL1605 Glasvezel kabel 5 meter 2x SC OS2 Zwart, Rood, Geel

ACT RL1605 Glasvezel kabel 5 meter 2x SC OS2 Zwart, Rood, Geel

ACT RL1605 Glasvezel kabel 5 meter 2x SC OS2 Zwart, Rood, Geel

Merk
ACT
Productcode
RL1605
EAN
8716065321920
21,69
 2-3 dagen levertijd
Nog 5 beschikbaar
Voorraad: 5 stuks(s)
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 5 voor 21,26 en bespaar 2%
  • Koop 15 voor 21,04 en bespaar 3%
  • Koop 25 voor 20,82 en bespaar 4%
  • Gratis verzending v.a. €50
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.3
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk

ACT RL1605. Snoerlengte: 5 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: 2x SC, Aansluiting 2: 2x SC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex

Garantie: 5 jaar

5m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet SC/APC connectoren
Specificaties
MerkACT
Productcode / MPNRL1605
EAN8716065321920
Lengte5 meter
Aansluiting 12x SC
Aansluiting 22x SC
KleurGeel
Full duplexJa
Eerste connector typeMannelijk
Tweede connector typeMannelijk
Type glasvezelOS2
Kern diameter9 µm
Materiaal buitenmantelHalogeenvrij
Bekleding diameter125 µm
Draad modus structuurSingle-mode
Verlies van insertion0,2 dB
Type afwerking van schakelaarAPC