ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 5m (RL9905) Glasvezel kabel Geel

ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 5m (RL9905) Glasvezel kabel Geel

ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 5m (RL9905) Glasvezel kabel Geel

Merk
ACT
Productcode
RL9905
EAN
8716065224788
19,49
 1-2 dagen levertijd
Voorraad: 128 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 5 voor 19,10 en bespaar 2%
  • Koop 15 voor 18,91 en bespaar 3%
  • Koop 25 voor 18,71 en bespaar 4%
  • Gratis verzending v.a. €50
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.3
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk

ACT LC-LC 9/125um OS1 Duplex 5m (RL9905). Snoerlengte: 5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC

Garantie: 5 jaar

5m LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplexmet LC connectoren
Specificaties
MerkACT
Productcode / MPNRL9905
EAN8716065224788
Lengte5 meter
Aansluiting 1LC
Aansluiting 2LC
KleurGeel
Full duplexJa
Type glasvezelOS1
Kern-/omhulsel-diameter9/125 µm