Glasvezel kabel 2 meter LC OS2 Geel

Glasvezel kabel 2 meter LC OS2 Geel

Glasvezel kabel 2 meter LC OS2 Geel

Merk
EFB Elektronik
Productcode
O0381.2
EAN
4049759056278
16,99
 Direct leverbaar
Aantal leverbaar: 706 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 5 voor 16,48 en bespaar 3%
  • Koop 15 voor 16,14 en bespaar 5%
  • Koop 25 voor 15,80 en bespaar 7%
  • Voor 22:00 uur besteld, morgen in huis *
  • Gratis verzending v.a. €30
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.4
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk

EFB Elektronik O0381.2. Snoerlengte: 2 m, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: LC, Kern diameter: 9 µm, Full duplex

EFB Elektronik O0381.2, 2 m, OS2, LC/APC, LC/APC
Specificaties
MerkEFB Elektronik
Productcode / MPNO0381.2
EAN4049759056278
Lengte2 meter
Aansluiting 1LC
Aansluiting 2LC
KleurGeel
Full duplexJa
Aansluiting 1 typeMannelijk
Aansluiting 2 typeMannelijk
Type glasvezelOS2
Kern diameter9 µm
Bekleding diameter125 µm
Type afwerking van schakelaarAPC