SFP-module 1000Base-LX SM 1310 nm DDM

SFP-module 1000Base-LX SM 1310 nm DDM

SFP-module 1000Base-LX SM 1310 nm DDM

Merk
Delock
Productcode
86189
EAN
4043619861897
29,99
 2-3 dagen levertijd
Aantal leverbaar: 132 stuks
    Grotere aantallen, hogere korting!
  • Koop 2 voor 29,39 en bespaar 2%
  • Koop 4 voor 29,09 en bespaar 3%
  • Koop 8 voor 28,79 en bespaar 4%
  • Gratis verzending v.a. €30
  • 2 jaar garantie op je aankoop
  • 30 dagen niet-goed-geld-terug
  • 7851 reviews, gemiddeld een 4.4
  • Veilig shoppen met ons Thuiswinkel keurmerk
Deze SFP -module van Delock kan worden gebruikt om een ​​Gigabit -schakelaar uit te breiden met een gratis SFP -slot door een optische vezelinterface. Specificatie Connectoren: 1 x SFP mannetje 1 x LC Duplex Femaledata -overdrachtssnelheid: Gigabit Ethernet tot 1 Gbps voor single -mode glasvezel: 9/125 µm1310 nm golflengteup tot 20 kmDigital Diagnostic Monitoring Interface (DDM) bedrijfstemperatuur: -40 ° C ~ 85 ° C Systeem vereisten Apparaat met een gratis SFP -poort Pakketinhoud SFP -module Pakket Witte doos
DeLOCK SFP 1000Base-LX SM 1310nm DDM, Vezel-optiek, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 9/125 µm, LX
Specificaties
MerkDelock
Productcode / MPN86189
EAN4043619861897
SFP transceiver typeVezel-optiek
Soort aansluitingSFP
Vezel-optische connectorLC
Fibre channel-poorten2
Maximale overdrachtssnelheid1000 Mbit/s
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteundJa
Maximaal bereik20000 m
Golflengte1310 nm
NetwerkstandaardIEEE 802.3z
SFP-zendernormLX
Vezelkabel diameters ondersteund9/125 µm
Bekabelingstechnologie1000Base-LX
Bedrijfstemperatuur (T-T)-40 - 85 °C